استفاده از نرم افزار یکپارچه سازمانی (اداری):
با توجه به گسترش ادارات و افزایش کارکنان ادارات استفاده از نرم افزار های یکپارچه سازمانی (اداری) باعث نظم و هماهنگی در سازمان می شود. در این راه شرکت رادان سافت محصولات خود را در این زمینه و همچنین در زمینه نرم افزار مالی و حسابداری، نرم افزار مدیریت انبار و نرم افزار های کاربردی دیگر زمینه را برای سهولت در یکپارچه سازی هموار کرده است.

نرم افزار یکپارچه شرکت رادان سافت


نرم افزار های اداری نوعی از نرم افزار های کاربردی می باشند که برای خدمات اداری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به رشد مشتریان، شرکت ها و ادارات به این فکر افتادند که برای سازماندهی بهتر شرکت از نرم افزار های یکپارچه استفاده کنند.


مزایای استفاده از نرم افزار های یکپارچه چیست؟

- صرفه جویی در هزینه و تجهیزات: شما می توانید با خرید یک نرم افزار یکپارچه سازی و نصب آن روی یک سیستم مرکزی از بسیاری هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

- صرفه جویی در وقت: از خصوصیا خوب و منحصر به فرد نرم افزار های یکپارچه این است که این این نرم افزار ها دائمن با هم در ارتباط بوده و اطلاعات خود را با هم به اشتراک میگذارند که این باعث می شود در کمترین زمان ممکن بهترین کارایی را داشته باشند.


- آموزش و کارایی بالای نرم افزار: استفاده از چند نرم افزار اغلب باعث سردر گمی می شود به همین علت شرکت تولید کننده نرم افزار یکپارچه علاوه بر ادغام چند نرم افزار در یک نرم افزار محیط کاربردی آسانی را طراحی می کند که به راحتی قابل آموزش و یادگیری است.

- امنیت داده ها و کنترل بهتر اطلاعات: امنیت اطلاعات از اولویت های اصلی سازندگان نرم افزار است به همین دلیل این نرم افزارها بر روی یک بانک اطلاعاتی متمرکز پیاده سازی می شوند که اطلاعات و امنیت آن را روی یک سیستم متمرکز می شود.


- پشتیبانی آسانتر: پشتیبانی از یک نرم افزار خیلی آسانتر از چند نرم افزار است و تیم فنی در کمترین زمان می توانند به رفع مشکلات به وجود آمده بپردازند.

1

2

3

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن