نرم افزار انبارداری چیست؟ نام دیگر این نرم افزار، نرم افزار مدیریت انبار است. به طور کلی انبار در قسمت اقتصاد سازمان ها نقش مهمی دارد زیرا حجم عظیمی از دارایی های آن ها در قسمت انبار می باشد. به همین جهت مدیریت انبار بخش مهمی از یک مجموعه است .

نرم افزار انبارداری چیست

 اداره کردن انبار، کاری سخت و پر هزینه است به همین دلیل مدیران سازمان ها در صدد هستند که از روش های مختلف به کم هزینه ترین و بهترین راهکار مدیریت انبار برسند . با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش سیستم های مدیریت کمک چشمگیری به حوزه اقتصادی شده است.

انبارداری مسوولیت ذخیره و نگه داری کالا را برای تولید و مصرف دارد . در واقع انبار داری به معنی کلیه ی فعالییت هایی است که برای آماده کردن ، حفظ کردن ، تحویل گرفتن و توزیع نمودن مواد و کالای مورد نیاز سازمان ها در زمان مناسب با قیمت مناسب می باشد .
مدیران در فرایند انبار داری نیاز به برنامه ای برای داشتن اطلاعات دقیق از وضعیت موجودی انبار دارند تا بتوانند هزینه های نگه داری ، سفارش ، تامین مواد و پیشگیری از هرگونه نقص و کمبودی را برنامه ریزی کنند تا با مشکل مواجه نشوند.
در این زمینه یک نرم افزار مالی و حسابداری خوب و کم هزینه می تواند کمک بزرگی به مدیران سازمان ها برای ثبت و گزارش اطلاعات انبار بکند . به کمک این نرم افزار می توان در برابر اتفاقات غیر قابل پیش بینی داخل و خارج سازمان مقابله کرد و کالای مورد نظر مشتری را در سریع ترین زمان ممکن به دستش رساند . این نرم افزار علاوه بر استفاده راحت برای کاربر باید قابل کنترل و مدیریت ، ثبت ورود و خروج کالا و صدور انواع فاکتور خرید و فروش را داشته باشد .


نتایج استفاده از نرم افزار انبارداری


• تهیه مواد و کالا با هزینه کم
• پیشگیری از کاهش سرمایه و کالا
• جلوگیری از وقفه در کار
• ارائه امار به مدیر در هر زمان

 

 

 

1

2

3

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن