راهكارهاي يكپارچه سازماني

 

دلائل زیادی جهت انتخاب رادان بعنوان نرم افزار برتر میتوان برشمرد. در اینجا ما ۱۴ دلیل اصلی این انتخاب را برای شما مخاطبین گرامی به اختصار شرح میدهیم :

 

   

1- طراحی سیستمها بر مبنای استانداردهای APICS

مطالعه و بررسی استانداردهای روز و مطرح جهانی در زمینه طراحی سیستمهای بزرگ صنعتی و تجاری خصوصاٌ APICS ، استفاده از تجارب موفق کشورهای صنعتی و پیشرفته و بازدید از حداقل ۱۰۰ شرکت برتر اروپایی و ژاپنی ظرف بیست سال گذشته زمینه ساز طراحی و پیاده سازی سیستمهای رادان بوده است.

 


راهكارهاي يكپارچه سازماني

   

2- مبتنی بر ۲۵ سال تجربه اجرایی موفق

سیستمهای رادان از دل سالها فعالیت اجرایی و لمس مشکلات و دغده های سیستمی مدیران ، خلق شده است. بسیاری از سیستمهای فوق در ابتدا در سازمانهای تحت نظر مدیران رادان استقرار یافته و پس از طی یک پروسه واقعی و اطمینان از اثربخشی آنها ، وارد فاز تجاری سازی گردیده است.

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

3- جامعترین مجموعه نرم افزاری

 ۶ زنجیره ، ۴۰ زیر سیستم ، ۶۵۰ فرآیند و ۸۰۰ گزارش رادان کلیه نیازمندیهای سیستمی شما را بصورت یکجا ، یکپارچه و یونیفرم مرتفع میسازد.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

4- رعایت اصول ۴ گانه اساسی در طراحی سیستمها

طراحی و پیاده سازی سیستمهای رادان بر مبنای ۴ اصل استاندارد APICS  صورت پذیرفته است :

  • انعطاف پذیری (Flexibility)
  • قابلیت استفاده یکجا یا تکی از سیستمها  (Modularity)
  • طراحی با دیدگاه استقرار وسیع و گسترده در سازمانهای مختلف  (Comprehensive)
  • بهره گیری از روشها و تجارب بهینه سازمانهای موفق(Best Practice Base)
 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

5- یکپارچگی کلیه سیستمها و فرآیندها

کلیه سیستمهای رادان در قالب دیدگاه واحد و کلان و در راستای طراحی راهکار یکپارچه سازمانی و تولید مجموعه نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) طراحی و پیاده سازی شده اند. رادان یک برج معظم و مهندسی ساز ۴۰ طبقه است نه ۴۰ کانکس مجزای روی هم قرار داده شده !

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

6- بهینه سازی فرآیندها و گردش کارها

همزمان با استقرار سیستمهای رادان ، فرآیندها و روشهای کاری نیز مورد ارزیابی و بازبینی قرار گرفته و در صورت نیاز نسبت به اصلاح آن اقدام میگردد. در واقع میتوان گفت همزمان با مکانیزه شدن سیستمها ، پروژه مهندسی مجدد فرآیندها نیز در سازمان به مورد اجرا گذاشته میشود.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

7- سازمان چابک و منعطف

استراتژی سازمانی رادان بهره گیری از سازمان چابک و منعطف در مقابله با رشد فیزیکی و قارچ گونه میباشد. ما اعتقاد داریم رشد نامتعارف سازمان باعث کاهش شدید بهره وری و حاکم شدن دیوان سالاری و کاغذ بازی ، مقاومت در مقابل درخواستهای منطقی و صحیح کاربران ، افزایش هزینه ها و بالا رفتن قیمت محصولات و خدمات و نهایتاٌ از دست رفتن رضایتمندی مشتریان خواهد شد.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

8- قیمت مناسب و رقابتی

قیمت رقابتی و منطقی محصولات و خدمات که بر مبنای شرائط و  وضعیت مالی ، عملیاتی و نیازمندیهای مشتریان متغیر خواهد بود یکی از سیاستهای اصولی شرکت رادان میباشد. 

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

9- راحتی ، سادگی و یونیفرمی سیستمها

کلیه زیرسیستمهای رادان در یک محیط یکپارچه که دارای استانداردهای رابط کاربری یکسان و در عین حال ساده و سرراست میباشند قرار دارند. این امر باعث راحتی استفاده و سرعت چشمگیر در فرآیند یادگیری کاربران خواهد شد.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

10- راه اندازی سریع سیستمها

استفاده از کارشناسان با تجربه و متبحر ، استاندارد سازی فرآیند استقرار سیستمها شامل مراحل نصب ، انتقال داده ها ، آموزش های چند مرحله ای و نظارت بر بهره برداری و طراحی راحت و ساده نرم افزارهای رادان باعث راه اندازی سریع ، صحیح و کامل در یک دوره زمانی کوتاه میگردد.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

11- پشتیبانی مطمئن توسط کارشناسان خبره و با تجربه

نرم افزار یک محصول زنده و پویاست که همزمان با سازمان مشتری در حال تغییر و تحول است. با استقرار اولیه سیستم و بهره گیری از قابلیتهای آن، به مرور نیازمندهای جدیدی در سازمان مطرح میشود. پوشش این امر در مرحله اول نیازمند سیستمی با طراحی مناسب و منعطف است که بتواند همزمان نیازهای متفاوت و بعضاٌ متعارض مشتریان مختلف را برطرف سازد و در مرحله بعد میبایست توسط فرآیندی قابل اطمینان مدیریت شده و در کوتاهترین زمان ممکن تعیین تکلیف و انجام گردد. 

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

12- روی باز در قبال تغییرات درخواستی مشتریان

تغییر بخش جدایی ناپذیز یک نرم افزار میباشد. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و روزآمد ، پوشش نیازمندیهای جدید مشتریان ، کامل کردن قابلیتها و امکانات سیستمها از عمده ترین دلائل ایجاد تغییر در نرم افزار میباشد. شرکت رادان سعی نموده است از فرآیند تغییر و درخواستهای ارزشمند مشتریان خود ، بعنوان یک فرصت جهت بهینه سازی محصولات استفاده  نماید. این امر یکی از دلایل مهم افزایش کیفیت و ارتقاء مداوم محصولات رادان میباشد.

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

13- کارایی و اثربخشی سیستمها در شرائط سخت و پیچیده

وقتی از نرم افزاری بعنوان راهکار یکپارچه سازمانی نام برده میشود انتظار این است که نرم افزار فوق بتواند به معنی واقعی کلمه و در شرائط پیچیده کاری ارائه طریق نموده و مشکلات و دغدغه های سازمان را برطرف نماید. سیستمهای رادان از سال ۱۳۸۵ تاکنون در سخت ترین و پیچیده ترین شرائط کاری مورد استفاده قرار گرفته و خوشبختانه با موفقیت از این آزمونهای سخت بیرون آمده است. 

 

 راهكارهاي يكپارچه سازماني
     

14- کامل بودن قابلیتها و کارکردهای سیستمها

نرم افزارهای منابع سازمانی کلیه زنجیره های کاری و فرآیندهای سازمانی را تحت پوشش قرار میدهند. بنابراین انتظار بحق مدیران و کاربران این است که تمامی نیازمندیهای اطلاعاتی و عملیاتی خود را بتوانند از طریق این ابزار پوشش دهند. در مجموعه نرم افزارهای یکپارچه سازمانی رادان این خواسته بخوبی دیده شده و طی ۶۵۰ فرآیند سازمانی و ۸۰۰ گزارش کلیه خواسته های کاربران تحت پوشش قرار گرفته است.

 راهكارهاي يكپارچه سازماني

 


 

1

2

3

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن